Haber

Avcılar’da 225 bin liralık motosiklet çalındı

AVCILAR’da bir ay önce satın aldığı 225 bin lira değerindeki motosikletini çalınmaması için otoparka bırakan Vedat Çimiş, otoparka gittiğinde motosikletinin çalındığını gördü. Hırsızlık anları ise otoparkın güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz hafta Cuma günü Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde meydana geldi. Bir ay önce 225 bin liraya 34 GOM 939 plakalı motosiklet alan Vedat Çimiş, hırsızlığa karşı motosikletini evinin yanındaki otoparka bıraktı. Cumartesi günü öğle saatlerinde motosikletini almaya giden Çimiş, motosikletinin yerinde olmadığını gördü. Otoparkın güvenlik kameralarının incelenmesinin ardından hırsızlık olayı ortaya çıktı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, kasklı iki kişinin motosikletle otoparka girdiği, bir iki cinsiyeti attıktan sonra bir kişinin motosiklete bindiği, diğer zanlının ise dalgınlıktan yararlandığı görüldü. park görevlisinin, Çimiş’e bağlı motosikleti itmesi. Polis, motosikleti çalan zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

Görüntü dökümü:

———————-(Güvenlik kamerası kaydı)-İki şüpheli motosikletle kapalı otoparka geliyor-Otoparkta bekliyor-Şüpheli motosikleti çekip çıkarıyor otopark-Gene ve detay görüntüleri

cemisgezekajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu